Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikhald av veinett.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 09:59, fredag 22 juli 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Ingjen kantslått og store hull i veibanen. Gjelder også sundsvegen. Der er det dårlig kantslått og råtne autoverpåler og hull i veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Prosessen av rydding av steinsprang er påbegynt. Kantslått under autovern er utført . Hull i veg utført. Men ikkje særligt godt arb. Store ubehagelige asfaltklumper. Prøver å unngå å treffe dei. Ubehagelig for bilen. Rotne autoverpåler er ikkje utført.

    Publisert anonymt 22:27, onsdag 24 august 2022
    Still open, via questionnaire

  • Flott at da no blir renska stein i fjellsida. Håper da punktet blir bra. Autoverna er viktig å få skifta ut. Mange rotne påler.

    Publisert anonymt 15:16, fredag 23 september 2022

  • Flott at da no blir renska stein i fjellsida. Håper da punktet blir bra. Autoverna er viktig å få skifta ut. Mange rotne påler.

    Publisert anonymt 15:16, fredag 23 september 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?