Tilbake til alle rapporter

Fartsdump rett før innkjørsel til Preståsen Skole

Publisert av mobile anonymt 15:01, lørdag 23 juli 2022

Sendt til Akershus og Nannestad 4 minutter senere

Utrolig dårlig vedlikeholdt fartsdump. Kan ikke huske sist jeg kjørte uten at hele bilen ristet. Er vel på tide å fikse det snart??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?