Tilbake til alle rapporter

Hull i vegen, rett ved krysset

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 18:54, tirsdag 26 juli 2022

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Eit tidlegare reparert hull må fiksast igjen,no er det hull igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:27, tirsdag 23 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?