Tilbake til alle rapporter

2 av Fartsdumpene nærmeste nord har kanter/hakk som slår mot bilen. Dem freste på fartsdumpene der, men fikset ikke kantene etterpå, platt arbeid. Ellers veldig fornøyd med den nye veien, takk

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 08:09, onsdag 27 juli 2022

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

2 av fartsdumpene mot nord, er hakkete etter at fresemaskin måtte til etter at fartsdumpene ble laget for krappe . Vær så snill prøv legg asfalt slik at det blir en fin overgang i farts dumpen. Takk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?