Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt på bom på gangbrua

Publisert av desktop anonymt 15:01, onsdag 27 juli 2022

Sendt til Hordaland og Voss 4 minutter senere

Skiltet på bommen ved gangbrua mot Tymbrålsbakkane er borte og har vørt det en stund. Dette er kanskje noe som bør fikses? Ville bare gi beskjed om dette slik at dere ble oppmerksom på det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fortsatt ikkje utbetra, manglande skilt.

    Publisert anonymt 18:20, torsdag 25 august 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 22:48, torsdag 22 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?