Tilbake til alle rapporter

Hull i veibane

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 17:04, torsdag 28 juli 2022

Sendt til Sauda og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det er hull i veien der det tidligere er gjort et forsøk på å lappe veien…

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det kommer nok ny melding om hull til vinteren, lapping pleier somregel ikke være av god kvalitet i sauda

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:25, torsdag 25 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?