Tilbake til alle rapporter

Påkjørsler av reinsdyr, dyr i veien døgnet rundt

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:51, mandag 1 august 2022

Sendt til Lærdal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ingen varsel/skilting, stor fare hver dag

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?