Tilbake til alle rapporter

Gaten er så hullete at det ikke er kjørbart.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei av Øyvind Berg Johnsen 22:29, mandag 1 august 2022

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Veien er ikke kjørbar. Bilene blir ødelagt av å kjøre på slik vei, og barn kan nesten ikke sykle på veien slik den er nå. Sist veien ble skrapet var 20 April. Vedlikeholdet siden da har vært på dugnad blant beboerne i gata. Dette er kommunens oppgave og noe må gjøres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Høvling ble utført 03.08.2022

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Geir Henriksen 11:37, onsdag 3 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?