Tilbake til alle rapporter

Tre og busker går inn i vegen, fører også til dårlig sikt. Må fjernast.

Rapportert av desktop i kategorien Trær anonymt 14:44, tirsdag 2 august 2022

Sendt til Lindås mindre enn et minutt senere

Tre og busker går inn i vegen, fører også til dårlig sikt. Må fjernast.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:58, tirsdag 30 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?