Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 22:49, tirsdag 2 august 2022

Sendt til Sande og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys virker enda ikke. Rapportert også i fjor høst

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:45, onsdag 31 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 09:09 idag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?