Tilbake til alle rapporter

Overgrodd veikanter

Rapportert av mobile i kategorien Trær av Frank Lervåg 21:03, onsdag 3 august 2022

Sendt til Askøy 2 minutter senere

Svært trang vei i gate med uoversiktlige svinger og mange små barn! Denne gaten må snarest kantklippes før det skjer en alvorlig ulykke! Trær og gress vokser inn i veibane

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?