Tilbake til alle rapporter

Oppsmuldret vegkant flere steder

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 18:54, torsdag 4 august 2022

Sendt til Dyrøy og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Asfalten smuldrer bort på kamten av vegen, på en strekning som er både smal og uoversiktlig, med svinger og bakketopp. Det "sikreste" er å kjøre med to hjul i grøfta - eller håpe at det ikke kommer motgående trafikk. Gjelder strekningen markert med lilla farge på kartet (samt flere steder langs samme veg, som jeg ikke har tatt bilder av)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?