Tilbake til alle rapporter

Tykt gruslag over ødelagt asfalt

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 07:27, fredag 5 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

For flere år siden ble veien asfaltert. Samme år var det gravearbeidet på vinterstid, og entreprenøren strødde på så mange lag med grus for å komme opp veien, at da våren kon var det et 5-10cm tykt lag med grus over asfalten. Dette har ligget der siden og ingen husker tydeligvis på asfalten. Hver gang det graves i gata blir det bare lagt grus, og asfaltdekket under blir mer og mer ødelagt. Med alt regnet som har falt i det siste har grusen regnet bort her og der, og det ødelagte asfaltdekket kommer opp i dagen. Det tynne gruslagte som ligger igjen gir svært stor risiko for å skli og skrense som forgjenger og syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?