Tilbake til alle rapporter

Tett avløp

Rapportert av mobile i kategorien Tette avløpsrister anonymt 10:06, lørdag 6 august 2022

Sendt til Bergen 4 minutter senere

Fjernet sand og gress på utsiden uten at det hjalp. Vannet renner fortsatt videre forbi

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?