Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk som smeller hver gang bilene kjører over det

Rapportert av mobile av Vidar Nerby 16:43, tor. 11 august 2022

Sendt til Møre og Romsdal og Rauma 1 minutt senere

Løst kumlokk som smeller hver gang bilene kjører over det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?