Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i stolpe

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:35, lørdag 13 august 2022

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Lys mangler i stolpe på nedsiden av innkjøring til heggumstubben. Stolpen som står nedenfor heggumstubben 4.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ved utkjøring fra Heggumstubben og inn i Jakslandåsen, kan det være vanskelig å se gående/syklende som kommer fra høyre, nå når mørke og høst/vinter setter inn. Lys i lyktestolpe vil hjelpe.

    Publisert anonymt 19:40, onsdag 28 september 2022

  • Det mangler lys i to gatelys i Chr. Lingsomsvei3440 Røyken Veldig mørkt der nå.

    Publisert anonymt 08:38, fredag 30 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?