Tilbake til alle rapporter

Fv 455. Rett etter ny asfalt ved Lindland mot Mandal

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 06:19, mandag 15 august 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Veldig humpete veibane. Sig under asfalt..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?