Tilbake til alle rapporter

Uregistrert kjøretøy hensatt i gaten, stått ett år nå

Rapportert av desktop i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 21:33, fredag 19 august 2022

Sendt til Lærdal 2 minutter senere

Svart sedan stått i gaten uten skilt over et år. Hensetting av uregistrert kjøretøy på offentlig grunn er vel ikke lov.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?