Tilbake til alle rapporter

Teleskade har vært varslet siden telen gikk i vår med skilt, men dumpa er der fortsatt snart september

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 17:35, torsdag 25 august 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mangler reparasjon 6 men etter skaden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:22, torsdag 22 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?