Tilbake til alle rapporter

Ødelagt rekkverk ved gangveg mellom busstopp Bjørgum og Bjørgum Bru

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 18:25, torsdag 25 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region vest og Voss 5 minutter senere

Rekkverk av/ødelagt, mellom Busstopp Bjørgum og Bjørgum Bru

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:49, torsdag 22 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?