Tilbake til alle rapporter

Busker i halve kjørebanen

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap anonymt 21:19, torsdag 25 august 2022

Sendt til Fredrikstad mindre enn et minutt senere

Hekken som går langs Idrettsveien langs samfunnshuset har nå grodd halvveis ut i Idrettsveien (Kommunen sitt anlegg). Dette er en skolevei (Barneskole) og gir ekstremt dårlig sikt. Her bør kommunen på banen ASAP!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?