Tilbake til alle rapporter

Treng kantklipping!

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 12:39, fre. 26 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stord mindre enn et minutt senere

Valevegen treng kantslått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Meldinga di er sendt vidare til tekniske tenester, avdeling for veg.

    Med helsing kundetorget

    Sendt inn av kundetorget 13:28, fre. 26 august 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:54, fre. 23 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?