Tilbake til alle rapporter

Oversvømmelse pga tett grøft,bekk.Danner seg mye vann ned til gangfeltet,sykkelveien.Røtter og store trær gir mye funt rundt sameie

Rapportert av mobile i kategorien Tette avløpsrister anonymt 07:04, lør. 27 august 2022

Sendt til Bjugn 1 minutt senere

En tett bekk.Skulle blitt grøftet opp.Store trær tetter bekken og det er sumpete på stedet .Danner seg store dammer hele veien fra trærne ,rekkea med trær og ned til gan og sykkelveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?