Tilbake til alle rapporter

Veglys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 18:01, søndag 28 august 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

To veglys som ikke virkar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:48, tirsdag 27 september 2022

  • Lysa er fiksa.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:29, tirsdag 25 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?