Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 18:26, mandag 29 august 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Hull i vei i Gustav vigelandsvei rett i krysset utenfor vigelands hus

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?