Tilbake til alle rapporter

Flere hull i vei på snuplass

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 22:48, mandag 29 august 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Hull Må fylles

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:00, mandag 26 september 2022

  • Veilys fungerer ikke.

    Publisert anonymt 20:52, onsdag 16 november 2022

  • Nylig asfaltert

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:08, fredag 18 november 2022

  • Nylig asfaltert

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:10, fredag 18 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?