Tilbake til alle rapporter

Lyset registrerer ikke ventende bil ved lav sol.

Rapportert av desktop i kategorien Trafikklys anonymt 08:19, onsdag 31 august 2022

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

På morgener med lav sol registrerer ikke lysets sensor biler som venter på å krysse Rosenkrantzgt for å kjøre inn i Ing.Rybergsgt. Lyset trenger solskjerming og/eller justering av sensor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?