Tilbake til alle rapporter

Opphevet 60-skiltet i Strindheimtunellen virker ikke

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:01, torsdag 1 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Skiltet er av lys, og det ene skiltet virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:07, torsdag 29 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 20:21, fredag 28 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 22:34, fredag 25 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?