Tilbake til alle rapporter

Gatelys blinker!

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 07:43, fredag 2 september 2022

Sendt til Råde og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys blinker! Ble rapportert i januar, fortsatt ikke utbedret! Lyser en "kort" periode, mørkt en kort periode....osv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:26, fredag 30 september 2022

  • Fremdeles problemet med at lyset blinker.

    Publisert anonymt 14:16, torsdag 27 oktober 2022

  • Fremdeles problemet med at lyset blinker.

    Publisert anonymt 10:07, fredag 28 oktober 2022
    Still open, via questionnaire

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:08, søndag 27 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?