Tilbake til alle rapporter

Mye slaghull oppover veien.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 22:17, søndag 4 september 2022

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mye slaghull oppover veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Både ja og nei...Er lagt noe kaldasfalt i hullene,men det blir kjørt løs veldig fort. Bør skjæres ut,og legges varmasfalt for at det skal vare litt lengre.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:20, mandag 3 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?