Tilbake til alle rapporter

Masse søppel, møbler og rot

Rapportert av mobile i kategorien Dumpet skrot anonymt 22:10, tirsdag 6 september 2022

Sendt til Trondheim 5 minutter senere

Det står masse søppel, hvitevarer, møbler i veien for gang stien. Tiltrekker seg rotter og skadedyr.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:28, onsdag 5 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?