Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:28, fredag 9 september 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:43, mandag 10 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 18:01, mandag 7 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?