Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke v/Ringvålvegen 207,209 og 211.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 00:27, tirsdag 13 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Gatelysene ved Ringvålvegen 207, 209 og 211 tenner, men slukker etter ca en times drift. Dette ble meldt via bydrift i februar 22, men det er fortsatt mørkt på stedet. Busstopp v/ Ringvålvegen 214 benyttes av skolebarn i nabolaget, og de må nå gå i mørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:59, tirsdag 11 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?