Tilbake til alle rapporter

Hull i kjørebanen i veikryss

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 15:11, fredag 16 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Hull i asfalten, flere steder i krysset mellom steinbruddveien, bruerveien og Noras hage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fortsatt samme problem, men som antatt bare blitt være i mellomtiden!! Må repareres før vinteren!

    Publisert anonymt 10:37, torsdag 10 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?