Tilbake til alle rapporter

Huller i asfalt i vegkanten

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 15:15, fredag 16 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 5 minutter senere

Store dype hull i vegkanten over et strekke i bruerveien, fylles med vann når det regner så de er vanskelige og se, og kan skade biler!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?