Tilbake til alle rapporter

Lags veien

Rapportert av mobile i kategorien Parkering anonymt 16:56, fredag 16 september 2022

Sendt til Fredrikstad 4 minutter senere

Det står biler parkert i veien her hver eneste dag. Det er en trang smal vei, med ett kryss rett i enden av veien. Det er veldig ofte problemer der, siden folka står parkert der, å man ikke kommer forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?