Tilbake til alle rapporter

Manglende lys i lysstolpe i krysset Måkeveien/Svaneveien

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 20:13, søndag 18 september 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gatelys i krysset Måkeveien/Svaneveien (Vest) mangler lys. Har vært mørkt i dette lyset i 2 år. Det gjør at det er dårlig/ lite/ingen lys i selve krysset. Dette er et sterkt traffikert kryss, både med biler og fotgjengere. Bilene holder til dels stor fart i krysset. Gangvei, som man må krysse veien for å gå videre på gangveien. Dette må ordnes så fort som mulig da det er observert mange farlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?