Tilbake til alle rapporter

Huller/dumper i veien.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier av Vigleik Henry Sjåvik 12:27, mandag 19 september 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Lørdag 17 September kom jeg kjørende opp Skarveien og ser da en person liggende i veibanen/gangveien. Vedkommende hadde kilt/ramlet i et ca 7 cm bredt og ca 4 cm dypt hull. Denne personen trengte øyeblikkelig hjelp, 113 og ambulanse ble tilkalt og vedkommende ble kjørt til sykehus. Disse hullene bør utbedres før det oppstår flere personskader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hullene er tettet med asfalt 20 sep👍

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Vigleik Henry Sjåvik 13:25, tirsdag 20 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?