Tilbake til alle rapporter

Gangveien gror igjen

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:29, tirsdag 20 september 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Det "gror over" langs denne gangveien, særlig mye i bunnen, der det er fender. I øverste del også der det er fender. Noen steder stikker greiner nesten halvveis ut i gangveien. Dette er særlig i veien for oss som sykler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:59, torsdag 27 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?