Tilbake til alle rapporter

Feilparkerte biler

Rapportert av mobile i kategorien Parkering av Lars Jonsen 14:14, onsdag 21 september 2022

Sendt til Levanger mindre enn et minutt senere

Selv om det står et parkering forbudt skilt 4 meter foran bilen(e) så står det biler uti veien som å si daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:36 idag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?