Tilbake til alle rapporter

Umerket gangfelt.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 17:21, onsdag 21 september 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Biler kommer fort over bakketoppen. Her burde det absolutt vært gangfelt slik at barn som krysser vei, til skole og andre aktiviteter kan krysse veien trygt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:27, onsdag 19 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 18:56, onsdag 16 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?