Tilbake til alle rapporter

Strømskap er defekt. Påkjørt eller lignende

Publisert av mobile anonymt 20:21, onsdag 21 september 2022

Sendt til Sør-Trøndelag og Trondheim 3 minutter senere

Strømskap påkjørt eller noe. Ser tydelige strømledninger som er i spend. Rapporterer dette etter å bedt noen barn som lekte/undersøkte ledningene om at de ikke bør leke med dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?