Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys av Ole Kristian Ottersen 21:11, onsdag 21 september 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset i kjelsmedvegen fungerer ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Sikring hadde slått ut

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:14, fredag 23 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?