Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 16:45, tor. 22 september 2022

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Veldig dårlig vei opp Verkensbakkein på Selsverket. Starter med dårlig overgang fra asfalt til grus og fortsetter med ujven vei full av vaskebrett og dumper. Sliter veldig på bilene som kjører der hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Sendt bestilling.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tommy Sletten 14:53, tor. 20 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?