Tilbake til alle rapporter

Kjegle har stått på kumlokk i minst 6 måneder, Fare

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:49, fredag 23 september 2022

Sendt til Sandefjord og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Kjegle har stått på kumlokk i minst 6 måneder, det er en farlig ujevnhet/ lite asfalt rund det kumlokket, dette er i en bakke med smalt fortau

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?