Tilbake til alle rapporter

Stort hull gjennom asfalten fra i fjor

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 21:12, man. 26 september 2022

Sendt til Lyngdal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Ekkelt for barna som sykler med stadig større hull og mer løs grus som kommer opp av hullet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fikset

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:45, tirsdag 14 februar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?