Tilbake til alle rapporter

Alle gatelys i Rolf Wickstrømsgate ute av drift

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys av Morten Marius Apenes 14:33, tirsdag 27 september 2022

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Ingen av gatelysene her har virket på en god stund. Nå er vi på vei inn i en mørk og regnfull årstid og her bor det mange barn og unge som ikke alltid bruker refleks. Vi ber om at dette prioriteres.

Mvh Morten Marius Apenes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Har lagt inn denne feilen også på Fredriktstad kommunes egne nettsider uten at det har skjedd noe av den grunn.

    Sendt inn av Morten Marius Apenes 15:11, tirsdag 25 oktober 2022
    Still open, via questionnaire

  • Har snakket med Nettpartner som sier de er nødt til å grave opp kabelgata for å fikse problemet

    Sendt inn av Morten Marius Apenes 15:51, tirsdag 22 november 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?