Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys av Yngve Steira 20:39, fredag 30 september 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

2 gatelys er mørke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:18, fredag 28 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?