Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikkje virkar.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 16:59, lørdag 1 oktober 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

På strekninga frå krysset i Bakkane og ut til kyrkja er det no 3 gatelys som ikkje er lys i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lys er fiksa

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:31, lørdag 29 oktober 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:31, lørdag 29 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?