Tilbake til alle rapporter

Det har blitt lagt på grus, oppå dårlig og hullete asfalt. Sjelden jeg bruker store ord, men dette må være den dårligste ideen som er klekket ut på lange tider. Hullene er større og farligere nå med grus oppå dårlig asfalt. Legger ikke ved bilder, da saken er klingende klar!!

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 15:31, man. 10 oktober 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det har blitt lagt på grus, oppå dårlig og hullete asfalt. Sjelden jeg bruker store ord, men dette må være den dårligste ideen som er klekket ut på lange tider. Hullene er større og farligere nå med grus oppå dårlig asfalt. Legger ikke ved bilder, da saken er klingende klar!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?